tree kabak house kabak kamp kabak konaklama
kabak camp iletisim +0090 252 642 12 12
kabak kamp mobil iletişim +0090 532 251 22 63
kabak kamp mail
Kabak Tree House Konaklama Tipleri
kabak konaklama 2 Kişilik Bungalov

Kabak Koyu’nda rahat bir tatil geçirmeniz için tasarlanan ve sizlere güvenli bir konaklama imkanı sunan 2 kişilik ağaç bungalovumuzda; balkon, klima,  banyo, wc ve televizyon bulunmaktadır. 

kabak konaklama 3 Kişilik Bungalov

Kabak Koyu’nda rahat bir tatil geçirmeniz için tasarlanan ve sizlere güvenli bir konaklama imkanı sunan 3 kişilik ağaç bungalovumuzda; balkon, klima,  banyo, wc ve televizyon bulunmaktadır. 

kabak konaklama 4 Kişilik Bungalov

Kabak Koyu’nda rahat bir tatil geçirmeniz için tasarlanan ve sizlere güvenli bir konaklama imkanı sunan 4 kişilik ağaç bungalovumuzda; balkon, klima,  banyo, wc ve televizyon bulunmaktadır. 

kabak konaklama 5 Kişilik Bungalov

Kabak Koyu’nda rahat bir tatil geçirmeniz için tasarlanan ve sizlere güvenli bir konaklama imkanı sunan 5 kişilik ağaç bungalovumuzda; balkon, klima,  banyo, wc ve televizyon bulunmaktadır. 

kabak konaklama Dubleks Bungalov

Kabak Koyu’nda rahat bir tatil geçirmeniz için tasarlanan ve sizlere güvenli bir konaklama imkanı sunan dubleks bungalovumuzda; balkon, klima,  banyo, wc ve televizyon bulunmaktadır. 

kabak konaklama Aile Bungalov

Kabak Koyu’nda rahat bir tatil geçirmeniz için tasarlanan ve sizlere güvenli bir konaklama imkanı sunan aile bungalovumuzda muhteşem bir teras,  klima,  banyo, wc ve televizyon bulunmaktadır.