tree kabak house kabak kamp kabak konaklama
kabak camp iletisim +0090 252 642 12 12
kabak kamp mobil iletişim +0090 532 251 22 63
kabak kamp mail
Olanaklar

TreeHouse Kabak’ın muhteşem havuzu, Kabak Koyu’nun sırtlarındaki konumu sayesinde gün boyu terk etmek istemeyeceğiniz bir alandır. Tatilini dinlenerek geçirmek isteyenlerin ilk tercihi olan havuzumuz, gündüz güneşin tadını çıkarmak isteyenleri ağırlarken, akşam sohbetlerinde ise Kabak Koyu’nun benzersiz manzarası ve yıldızlar sizlere eşlik eder.

Restoranımız sabah kahvaltısı ve akşam yemeğinin yanı sıra birbirinden lezzetli yiyecek çeşitleriyle her an hizmetinizdedir. Sizlere kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunmayı hedefleyen barımızda, bir yandan Kabak Koyu’nu tepelerden izlerken bir yandan da içkilerinizi yudumlayabilirsiniz.

Tesisimizin ortak kullanım alanlarında, tatilinizi sizin için kolaylaştıracak kablosuz internet (wifi) bağlantısı bulunmaktadır. 

Evcil hayvan dostu bir işletme olduğumuzu belirtmek isteriz. Küçük arkadaşlarınızın da tatillerini sizler gibi, en iyi şekilde geçirmelerini sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz.

Tüm bunların yanı sıra, her türlü sorununuz ya da ihtiyacınızda, hiç çekinmeden bizden destek talep edebileceğinizi unutmayınız.

 

kabak koyu imkan olanaklar kabak koyu imkan olanaklar kabak koyu imkan olanaklar kabak koyu imkan olanaklar