tree kabak house kabak kamp kabak konaklama
kabak camp iletisim +0090 252 642 12 12
kabak kamp mobil iletişim +0090 532 251 22 63
kabak kamp mail
Aktiviteler

Kabak Koyu’nun benzersiz deniz ve dağ manzarası eşliğinde dinlenebilir, biraz okuyup ardından muhteşem havuzumuzda serinleyerek tesisimizden hiç ayrılmadan harika zaman geçirebilirsiniz.

Ancak biraz hareket etmek isterseniz; Likya Yolu üzerinde yer alan Kabak Vadisi’nin irili ufaklı patikaları sizleri bekliyor. Özellikle orman içinden geçerek Aladere Şelalesi’ne ulaşan patika, her yaştan ziyaretçi için uygun olan bir güzergahtır. Şelaleden akan suyun içinde serin ve zevkli bir yürüyüş alternatifiyle gününüzü değerlendirebilirsiniz.

Gününü sahilde geçirmek isteyenler için ise, koydan yaklaşık 15 dakika uzaklıkta yer alan ve hem karadan hem de denizden girişi bulunan mağara görülmeye değer yerler arasındadır.

Tüm bunların yanı sıra; Kabak Koyu’nun maviliklerinde yüzmek, komşu koyları ziyaret etmek ya da tatilini balık avlayarak geçirmek isteyen misafirlerimiz için tesisimize ait sürat teknemizle sizlere yardımcı oluyoruz.

 
kabak koyu & tree house kabak akttiviteler kabak koyu & tree house kabak akttiviteler kabak koyu & tree house kabak akttiviteler kabak koyu & tree house kabak akttiviteler