Oda & Konaklama

Kişi sayılarına uygun oda ve konaklama seçenekleriyle tatilinizi daha eğlenceli hale getirmeye çalışıyoruz. Rezervasyon yaparak sizde kişi sayısına uygun odanızı seçin.

Sizler İçin Tasarlanan Odalar

Kişi sayısına ve yapılarına göre tasarlanan odalarımız sizler için hizmettedir. Rezervasyon yaptırmadan kişi sayısını belirtmeniz sizler için daha iyi hizmet vermemizi sağlayacaktır.

Tree Houses Kabak Koyu Oda

2 Kişilik Bungalov

Kabak Koyu’nda rahat bir tatil geçirmeniz için tasarlanan ve sizlere güvenli bir konaklama imkanı sunan 2 kişilik ağaç bungalovumuzda; balkon, klima, banyo, wc ve televizyon bulunmaktadır.

3 Kişilik Bungalov

Kabak Koyu’nda rahat bir tatil geçirmeniz için tasarlanan ve sizlere güvenli bir konaklama imkanı sunan 3 kişilik ağaç bungalovumuzda; balkon, klima, banyo, wc ve televizyon bulunmaktadır.

4 Kişilik Bungalov

Kabak Koyu’nda rahat bir tatil geçirmeniz için tasarlanan ve sizlere güvenli bir konaklama imkanı sunan 4 kişilik ağaç bungalovumuzda; balkon, klima, banyo, wc ve televizyon bulunmaktadır.

5 Kişilik Bungalov

Kabak Koyu’nda rahat bir tatil geçirmeniz için tasarlanan ve sizlere güvenli bir konaklama imkanı sunan 5 kişilik ağaç bungalovumuzda; balkon, klima, banyo, wc ve televizyon bulunmaktadır.

Dubleks Bungalov

Kabak Koyu’nda rahat bir tatil geçirmeniz için tasarlanan ve sizlere güvenli bir konaklama imkanı sunan dubleks bungalovumuzda; balkon, klima, banyo, wc ve televizyon bulunmaktadır.

Aile Bungalov

Kabak Koyu’nda rahat bir tatil geçirmeniz için tasarlanan ve sizlere güvenli bir konaklama imkanı sunan aile bungalovumuzda muhteşem bir teras, klima, banyo, wc ve televizyon bulunmaktadır.

Rezervasyon Yaptırın

Tatilin tadını daha uygun fiyata çıkarmak için erken rezervasyon yaptırın.

Ziyaretçilerimiz neler söylüyor?

Şimdi sözü sizlere bırakıyoruz. Bu eşsiz deneyimi bir de müşterilerimizden dinleyin. 

4.5/5
Doğa ile iç içe bir tatil deneyimi gerçekten çok iyiydi. Yoga merkezinizde sabah uyanmanın mutluluğunu yaşadım teşekkür ederim.
Beyza İrem
5/5
Arkadaşlarımla sakin bir tatil koyu arıyordum sizin sitenize denk geldim biraz çekindim ama hizmetinizden çok memnun kaldık. Hizmetleriniz için teşekkür ederiz.
Seda Aydın
4.6
5 üzerinden
4.6/5
5/5
Kafa dinlemek için muhteşem bir koy , tatilimi uzatıp işlerimi ordan devam ettirdim. Sakin ortamı ve hizmetleriniz benim için çok önemliydi her şey için teşekkür ederim.
Murat Tapar
4.5/5
Ailem ile gelme kararını aldığım en iyi tatil koyu olabilirsiniz. Çocuklarım çok mutlu oldu hizmetleriniz için teşekkür ederim.
Ahmet Yılmaz

Fethiye Kabak Koyunda
Unutamayacağınız Bir Tatil

Rezervasyon yaptırmak & ayrıntılı bilgi almak için bizi şimdi arayın!

Scroll to Top
Sohbete Başla
Merhaba 👋
Odalar hakkında bilgi almak ister misiniz??
Şimdi Arayın